Strona 1 z 1

okna dachowe

PostNapisane: So sie 11, 2018 12:16
przez talent
okna dachowe Bardzo ważnym zagadnieniem jest to, na jaki sposób otwierania okien dachowych się zdecydujemy. Przed zakupem upewnijmy się zatem, jaki sposób otwierania będzie dla nas najwygodniejszy w obsłudze.

Okno dachowe obrotowe – posiada oś obrotu w połowie wysokości skrzydła, która pozwala na obrót o 180°. Dzięki temu z łatwością umyjemy szybę od zewnątrz.
Okno dachowe uchylno-obrotowe – oprócz obrotu, można je również uchylić. Możemy też wybrać wersję z osią obrotu umiejscowioną w 2/3 wysokości skrzydła.
Okno dachowe kolankowe – złożone z dwóch okien – fasadowego i dachowego – znajdujących się na ścianie kolankowej. Takie rozwiązanie powiększa powierzchnię doświetlania światłem naturalnym.
Okna dachowe uchylne – taki sposób otwierania zalecany jest do mniejszych okien (duże okna uchylne można tylko umyć od zewnątrz), znajdujących się na większej wysokości.
Okna dachowe rozwierne – najczęściej mają duże rozmiary oraz mocną konstrukcję,służy wzmożonej wymianie powietrza. Idealnie też nadaje się na wyłaz dachowy.

PostNapisane: So sie 11, 2018 12:16
przez Reklama