Porady wypadek w UK

Odpowiedz

:
Aby zapobiec automatycznym rejestracjom, wymagamy, żebyś wpisał oba podane słowa do pola tekstowego umieszczonego pod nimi.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Porady wypadek w UK

Porady wypadek w UK

Post przez ulaxabyl » Pn lis 13, 2017 12:50

Sporej liczbie kierowców się wydaje, że każdym miejscu będzie się jeździć jak w Polsce, lecz w bardzo wielu szczegółach przepisy ruchu drogowego mogą się jednak różnić od naszych. Doskonałym przykładem jest Anglia, w jakiej największą różnicą, która sprawia dużo kłopotów niedoświadczonym właścicielom samochodów, jest ruch lewostronny. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii jeżdżą samochodami które mają fotel kierowcy z drugiej strony, więc są dostosowane do ruchu lewostronnego. Spora grupa Polaków wybierając się do Anglii własnym autem musiało w błyskawicznym tempie poznać kierowanie w całkowicie odmienny sposób. Ale w wielu przypadkach taka nauka sporo kosztowała, ponieważ się kończyła mniejszym lub większym wypadkiem. Ogólne zasady jeżeli chodzić będzie o wypadki w Anglii mogą się różnić niewielkimi szczegółami w porównaniu z tym, co jest w Polsce. Przy niewielkich zdarzeniach, gdzie szkody są niewielkie i nie ma żadnych rannych nie ma konieczności wzywania policjantów. Oczywiście konieczne będzie w takim przypadku spisanie danych osób, które brały udział w zdarzeniu. Bardzo przydatne będzie w tym wypełnienie druku oświadczenia drogowego, którego wzór powinno się cały czas przy sobie mieć. Tego typu oświadczenie, wraz z innymi potrzebnymi dokumentami należy złożyć do ubezpieczyciela, i ten komplet dokumentów będzie podstawą do wyznaczenia odpowiedzialności za szkodę. Jeśli nie będzie wzywana policja, to powinno się szczegółowo spisać wymagane informacje, aby zmniejszyć późniejszej wątpliwości przy wyjaśnianiu zdarzenia http://top.modem.blutu.pl.

Góra


cron